flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
17
quantity
Product details
Category
  • 【Carbide Inserts Size】Blade length: 16mm/0.63", Thickness: 4mm/0.157", Outer diameter: 9.525mm/0.375", Inner diameter: 5mm/0.197", R=0.8mm(1/32")